Start
Przyjęcia do Ekipy PDF Drukuj Email
Wpisany przez juri   
piątek, 22 lipca 2011 12:20

W związku z tym, że pracy przy tworzeniu serwera jest dużo, oraz że zawsze jesteśmy otwarci na nowe twarze, mogące wnieść coś do projektu pragnę ogłosić przyjęcia do Ekipy.

Poszukujemy osób na wszelakie stanowiska, począwszy od skrypterki, przez mistrzów gry, osoby które pomogą rozbudowywać stronę www, jak i mapę. Jeśli masz pomysł dotyczący świata UO to właśnie teraz najłatwiej będzie Ci go zrealizować!

Zgłoszenia proszę kierować do juriego na maila, lub poprzez PW na forum!

 
Zarys serwera PDF Drukuj Email
Wpisany przez juri   
czwartek, 14 lipca 2011 20:29

Jak zapewne zauważyliście powstała strona www, którą zaczynamy uzupełniać o treści. Możliwe że zostanie jeszcze coś w niej zmienione, ale o tym innym razem.

Co do zasad gry, jakie chcielibyśmy Wam zaproponować, to wiele jest jeszcze do przemyślenia, ustalenia, jednak od paru dni mamy gotowy pierwszy zarys podstaw, na których miałby bazować serwer. Chętnych do zapoznania się z nimi i dyskusji na ich temat zapraszamy na forum.

 
Nowa strona www PDF Drukuj Email
Wpisany przez juri   
czwartek, 30 czerwca 2011 01:10

Wszystkich starych, jak i nowych użytkowników serdecznie witamy na nowej stronie serwera Nelderim. Obecnie na stronie nie znajdziecie zbyt wiele treści, jednak będzie ona sukcesywnie uzupełniana i rozbudowywana.

 

Wszystkich zainteresowanych rozwojem serwera zapraszamy do obserwowania newsów na stronie, jak i forum, oraz aktywnym w nim udziale.

Poprawiony: piątek, 08 lipca 2011 09:47
 
«pierwszapoprzednia11121314151617181920następnaostatnia»

Strona 20 z 20