Start Magiczne Rozmowa z duchami
Rozmowa z duchami PDF Drukuj Email
Wpisany przez Elg`cahlxukuth   
czwartek, 28 lipca 2011 16:45

Używanie umiejętności, Nauka

 

…początkowo zacząłem zauważać pewne rzeczy, dość intrygujące rzeczy. W martwym ciele szczurów widziałem coś, jakby energię, która dopraszała się by wchłonąć ją w siebie. Z każdym kolejnym ciałem, czułem jak ta energia wbija się we mnie dodając mi sił. Moje rany sklepiały się… Zaprawdę ćwiczyłem tym chętniej, gdy zauważałem zmiany, które we mnie zachodzą. Widziałem coś… hmm… co było jakby odpowiednikiem bicia serca każdej osoby… Poruszało się niczym cień wraz za każdym zwierzęciem czy człowiekiem. W końcu musiałem spróbować, zabiłem… człowieka! Cóż to było za uczucie, kiedy widziałem jego duszę ulatującą gdzieś w powietrze… i to co zostało w ciele… wchłonąłem resztę energii która w nim została… strasznie pobladł… strasznie… początkowo się wystraszyłem… potem pojawiło się uczucie zafascynowania… Ćwiczyłem wiele dni, teraz… teraz nie mogę tego znieść! Słyszę każdy szept duchów… Zwariuję przez to…
- Fragment z pamiętnika Zelota

Chcesz rozumieć co mówią umarli? Chcesz prosić o pomoc gdy jesteś martwy? Z tą umiejętnością jest ci to pisane.

 


Używanie Umiejętności

Rozmowa z Duchami służy do leczenia się dzięki skierowaniu duchowej energii, a także wzmacnia działanie niektórych czarów Nekromanty. Energia może być przekierowana z pobliskiego ciała, albo z własnego, lecz ze słabszym efektem.

Łączenie się z duchową energią poprzez ciała
Ciała muszą się znajdować w promieniu 3 kratek od używającego rozmowy z duchami, w przeciwnym wypadku gracz połączy się z własną energią. Ilość wyleczonych ran jest losową liczbą między minimalną, a maksymalną wartością wyliczoną poniżej. Jeśli wartość minimalna jest większa od wartości maksymalnej, wtedy staje się ona wartością maksymalną.
Wyleczona wartość maksymalna = (Rozmowa z Duchami / 20)
Wyleczona wartość minimalna = (Sława/500) + 1

Używanie własnej duchowej energii do leczenia
Jeśli nie ma żadnych ciał blisko postaci, gracz może połączyć się z własną energią duchową. Jakkolwiek metoda ta jest słabsza, niż leczenie się poprzez łączenie się z duchową energią przez ciała. Ilość wyleczonych ran jest losową liczbą między minimalną, a maksymalną wartością wyliczoną poniżej. Jeśli wartość minimalna jest większa od wartości maksymalnej, wtedy staje się ona wartością maksymalną
Wyleczona wartość maksymalna = (Rozmowa z Duchami /100) + 4
Wyleczona wartość minimalna = (Wyleczona wartość maksymalna/2) + 1
Potrzebne jest 10 punktów many, by połączyć się z własną energią.

Aby użyć Rozmowy z Duchami należy:
• Wybrać okno z umiejętnościami (przycisk skills w paperdollu)
• Wybrać umiejętność poprzez kliknięcie na niebieskim kryształku

Jeżeli posiadamy co najmniej 100% Rozmowy z Duchami, może słyszeć wszystko co powie duch. Również jeśli my jesteśmy pod postacią ducha, nasz słowa rozumiane są przez żyjących. inne osoby słyszą nas.


Nauka

Nauczyciele:
Alchemik

Poprawiony: piątek, 24 kwietnia 2015 11:47