Start Spryt Zaglądanie
Zaglądanie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Elg`cahlxukuth   
środa, 28 września 2011 11:06

Używanie Umiejętności, Nauka


"Z pamiętnika złodziejaszka"
Znam zapach róży, znam kolor nieba i tęczy rozpościerającej się na nim, znam dźwięki jakie wydaje koń kiedy przychodzi na świat… Znam uczucie kiedy kobieta po raz kolejny wyrzuca mnie z domu, znam smak kolejnego piwa wypitego w karczmie… Znam też ten ból tuż po tych piwach… Ale najbardziej ze wszystkiego znane mi jest słowo wykrzykiwane przez ludzi, którym zaglądam do plecaka… "Won!"

Zaglądanie jest to umiejętność, bez której żaden złodziej się nie obędzie. Dzięki niej żaden plecak nie będzie dla nas tajemnicą.Używanie Umiejętności
Aby użyć umiejętności zaglądanie należy dwukrotnie kliknąć na graczu lub NPC, by zobaczyć jego paperdoll. Następnie musimy stanąć blisko drugiej postaci i dwukrotnie kliknąć na plecak w paperdollu. Jeśli próba powiedzie się ujrzymy zawartość plecaka innej osoby.
Uwaga: By zabrać przedmioty z plecaków postaci innych graczy, do których zaglądamy, musimy posiadać umiejętność Okradanie i należeć do Gildii Złodziei.
Uwaga 2: Istnieje szansa, że postać zaglądająca do plecaków zostanie na tym przyłapana, wówczas każdy stojący w pobliżu otrzyma komunikat oznajmiający o tym czynie. Im większy poziom umiejętności Zaglądanie, tym mniejsza szansa zostania zauważonym.

Nauka
Nauczyciele:
Paser, Złodziej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprawiony: piątek, 24 kwietnia 2015 12:48