Start Bojowe Koncentracja
Koncentracja PDF Drukuj Email
Wpisany przez Elg`cahlxukuth   
środa, 19 października 2011 19:08

Używanie umiejętności, NaukaTorgan dysząc przycupnął na kamiennych schodach w tasandorskiej bramie.
-Ufff! - wyzionął, ściągając zniszczone skórzane buty. – Na pewno jutro dobiegnę znacznie dalej niż z Orod do Tasandory - szepnął pod nosem, wlepiając oczy w zachód słońca.
Siedział tak jeszcze klepsydrę, nim z lasu wyłoniła się sylwetka starca, podążającego w kierunku tasandorskiej bramy. Torgan wierzgając to zmęczonymi kończynami uporczywie masował prawą stopę, która była nieco krótsza od lewej.
- Witaj nieznajomy - z uśmiechem na ustach rzekł starzec podchodząc pod bramę.
- Witam! - odparł Torgan, dalej to uporczywie i z zaparciem masując prawą stopę.
- Widzę, że twe trzewiki jeno wysłużone - wymamrotał starzec, buszując rękoma w swym plecaku. Torgan z niechęcią skinął głową.
- Tak się składa, że mam tu coś dla Ciebie - rzekł starzec szperając dalej w plecaku.
Torgan z wielką ciekawością i zdumieniem wlepił ślepia w tobołek starca.
-MAM! - wykrzyczał starzec, wyciągając parę złocistych pantofelków ze swego plecaka.
-Jeno dostałem je od zacnych elfów, lecz mnie się nie zdadzą, przymierz je proszę.
Torgan z wielką gracją wsunął szybciutko złociste pantofelki na swe stopy, dając dużego susa w przód. Zamykając oczy biegł przed siebie nie licząc czasu, nie czując zmęczenia...
Jakież było zdziwienie stada smoków, gdy ujrzały samotnie biegnącego człowieczka, w złocistych bucikach czeluściach wulkanu...
"Nie lekceważ koncentracji, nigdy nie wiadomo, gdzie Cię nogi poniosą"

Koncentracja pozwala na szybszą regenerację wytrzymałości (staminy) oraz many.Używanie Umiejętności
Koncentrację można zdefiniować jako Medytację dla Wojownika. Przyspiesza bowiem ona regeneracje zarówno wytrzymałości (staminy), jak i many. Jako, że szybkość zadawania ciosu rośnie wraz ze wzrostem wytrzymałości (staminy), a ataki specjalne od many, ważnym czynnikiem na polu bitwy jest utrzymywanie ich na maksymalnym poziomie.
Punkty życia, wytrzymałości (staminy) oraz many mają określone wartości, o jakie regenerują się w ciągu 10 sekund.
Na każde 10 punktów Koncentracji odzyskiwanie wytrzymałości (staminy) w ciągu owych 10 sekund wzrasta o 1 (mając 100 Koncentracji, w ciągu 10 sekund następuje przyrost wytrzymałości (staminy) o 10 punktów).
Na każde 20 punków Koncentracji odzyskiwanie many w czasie10 sekund wzrasta o 1. (mając 100 Koncentracji, w ciągu 10 sekund następuje wzrost many o 5 punktów). W przeciwieństwie do Medytacji elementy zbroi (niezależnie od materiału, z jakiego zostały wykonane), nie spowalniają regeneracji.
Koncentracja jest umiejętności pasywną, czyli działa niezależnie od naszych czynności. Aby ją trenować wystarczy obniżać swój poziom many lub wytrzymałości (staminy).Nauka
Nauczyciele:
Brak