Start Zalety shardu
Zalety shardu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Elg`cahlxukuth   
piątek, 24 kwietnia 2015 19:23

Co wyróżnia Nelderim jako shard Ultimy Online?


  • Shard z historią i stabilnością, odpowiedzialna ekipa. Mamy świadomość, że budujemy na podstawie shardu-legendy Nelderim i pragniemy wykreować oraz utrzymać coś wyjątkowego, za czym wielu graczy tęskni. Każda z osób biorących udział w stworzeniu i prowadzeniu naszego shardu włożyła w to na tyle dużo czasu i wysiłku, że można to uznać za dowód zrozumienia, iż sednem sprawy i owocem tych prac jest grywalność i zapał graczy, a nie korzyści własne. Nie jesteśmy grupą nastolatków chcących cieszyć się uprzywilejowaną pozycją i banowaniem tych, na których się obraziliśmy.Jeśli nie lubisz bawić się z nastolatkami, dobrze, że możesz iść tutaj i zanurzyć się w niesamowitym świecie blackjacka. To nie tylko zabawa, którą będziesz miał, ale możesz wygrać duży, jeśli jesteś wystarczająco dobry.
  • Wybór jednej z czterech różnych ras. Rasy dostępne dla graczy są odmienne niż znane zewsząd elfy, krasnoludy, czy orki. Każda z nich wpasowuje się w pewne znane i lubiane w światach fantasy archetypy (grubiańscy wojownicy ceniący sobie honor i karczmę, lekko fanatyczni "panowie świata", tolerancyjni altruiści miłujący pokój, itp.), lecz równocześnie oferuje nowe interesujące elementy i daje pole dla wyobraźni gracza.
  • Unikalna mapa. Stworzona od podstaw mapa z cieszącymi oko lokacjami. Geografia świata zaplanowana w taki sposób, by prowokować jak najwięcej przypadkowych spotkań podróżujących graczy. Jednocześnie w praktyce uniemożliwione zwiedzenie jedną postacią wszystkich popularnych lokacji w krótkim czasie.
  • Możliwość organizowania się w struktury społeczne i obrania własnej ścieżki rozbudowy miast. Każda z osad skupiających postaci graczy jest przez nich budowana od podstaw, a możliwuch ścieżek rozwoju jest wiele. Od decyzji przedstawicieli wybranych w dowolny sposób przez samych graczy zależy ekonomiczne prosperowanie miasta i jego obywateli, a także ich bezpieczeństwo w pobliżu osady. Wspomniane aspekty odzwierciedla mechanika gry.
  • Podkreślone znaczenie polityki międzyrasowej. Nieco zróżnicowany dostęp do surowców w połączeniu z sterowanym przez graczy mechanicznym systemem nietolerancji rasowej sprawia, iż ciężko być obojętnym wobec zachowań postaci innych ras i fabularny zarys aktualnej sytuacji politycznej.
  • Autorskie potwory i artefakty. Kilkadziesiąt zupełnie nowych magicznych przedmiotów możliwych do zdobywania na nowe sposoby: autorskie bossy, mini-bossy, system zleceń myśliwskich (odpowiednik zleceń rzemieślniczych dla klas walczących).
  • Uruchomienie niegrywalnych skilli. Dołożono starań, aby najmniej popularne w świecie Ultimy Online umiejętności teraz kusiły swoją przydatnością i nieznanymi dotychczas możliwościami (wypychanie zwierząt, okradanie lootu z ukrycia, specjalne działanie gotowanych potraw, itp.).

Poprawiony: piątek, 24 kwietnia 2015 19:35